Vera Tente  Pergola Sistemleri                                             Garanti Süresi : 5 yıl     İmalat  ve Montaj Süresi : 15 – 25 Gün 
 
Pergola tente sistemleri açık ve kapalı özel alanlar oluşturabilmek için tercih edilen uygulamalardır. Açılır çatı sistemlerinde uygun maliyet ve avantajları sayesinde en çok tercih edilen motorlu ve kumandalı açılır kapanır çatı sistemleridir. 
 
Özel olarak üretilen malzemeler kullanılarak üretilen pergola tente sistemlerimiz soğuk ve sıcak havalarda üst düzeyde izolasyon sağlamaktadır. Tüm olumsuz hava şartlarına göre imal edilen Vera Pergola Tente sistemlerinde taşıyıcı ve tüm aksesuar parçaları paslanmaz malzemedir. Fransa’ dan ithal edilen nano teknoloji blackout kumaş kullanılmaktadır. ( Kumaş tekstil ürünü değildir.)

Açılır Pergola raylı tente sistemlerinde 
tercihe bağlı olarak iç tavan aydınlatmaları olarak led ışık sistemleri bulunmaktadır.. Ön cephe bulunan yatay ve dikey profil taşıyıcıları aynı zamanda gizli su tahliyesi sistemi bulunmaktadır. Taşıyıcı profiller tercih edilen Ral katalog rengine göre elektrostatik fırın boya uygulanmaktadır. 

 

Tercih Edilen Mekanlar :

Teras kapatmalar,

Cafeler, mekanlar ve bahçeler,

 Restorant , Cafe,Teras,Çatı kapatma

 Havuz, Kış bahçesi ve Sigara içilen alanlar

 

Malzeme Detaylar: 

  • Isı geçirmez ve yanmaz blackout  üretilen ithal özel kumaş
  • Taşıyıcı iskelet olarak Alüminyum veya Çelik demir Profil Sistemi
  • Tercih edilen Ral kod rengine göre elektrostatik  fırın boyalı profiller
  • Paslanmaz Aksesuar ve parçalar
  • Su tahliye gizli dere oluk sistemi